PROJEKČNÍ KANCELÁŘ
Bendlova 1, Brno
vytápění a zdroje teplaOZE - Obnovitelné zdroje energierekuperační větrání RDprůkazy energet. náročnosti budovklimatizace a chlazenízdravotní technika a plyn
Posudky NZÚ a Kotlíkové dotace

Nová zelení úsporám 

Pro žadatele o státní podporu z programu Nová zelená úsporám zpracováváme projektové dokumentace a odborné posudky. Specializujeme se zejména na oblast podpory C – Efektivní využití zdrojů energie. Zde jde zejména o dotace na instalaci solárních termických systémů, tepelných čerpadel a kotlů na biomasu do stávajících RD anebo i do novostaveb. Součástí této činnosti je pro naše zákazníky rovněž zajištění dotace na zpracování odborných posudků z programů NZÚ.

Kotlíkové dotace 

Jde o dotace v rámci operačního programu životního prostředí. V letech 2016÷2019 přeběhly první tři vlny příjmu žádostí. Pro naše spřátelené montážní firmy i pro koncové zákazníky zajišťujeme návrh technického řešení, zpracování žádostí o dotaci včetně všech potřebných příloh a zejména zajišťujeme vždy včasnou elektronickou registraci námi připravených žádostí (doposud máme 100% úspěšnost při registraci žádostí). O dalších případných vlnách kotlíkových dotací budeme informovat na těchto stránkách v Aktualitách a budou-li vyhlášeny, tak se jich opět budeme opět účastnit.